תקנון אתר אריזות פלוס

מבוא

אתר https://www.ap-bags.com המופעל ע”י חברת א.פ אריזות פלוס בע”מ ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי אריזה
האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.

מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ

לאחר שתסיים את פעילותך  באתר, תעבור לסל בו תראה את כל המוצרים שסימנת ומבקש לרכוש. לאחר אישור הזמנתך, תעבור לביצוע התשלום.

יודגש כי התשלום באתר ייעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד. יובהר כי ביצוע הזמנה באתר על ידך (להלן: “ביצוע”)  לא תחשב כהזמנה שהושלמה. רק לאחר אישור חברת האשראי וע”פ המצאות המוצר במלאי החברה ייחשב הדבר  כקנייה (להלן: “קנייה”). לאחר השלמת תהליך הקנייה, תחויב בתשלום עבורה. יודגש באם המוצר אינו קיים / חסר במלאי, לא תחשב ההזמנה כקנייה, משכך לא תחויב בגין פעולה זו, ולא תהא לא כל טענה ו/או דרישה כלפי האתר ו/או המוכר.  מובהר כי במידה ותהליך ההזמנה לא הסתיים, הדבר לא יישמר ולא יעבור לטיפול האתר. המחירים שמופיעים באתר הינם סופיים וכוללים מע”מ. עלות המשלוח תתווסף לקניה, ע”פ תנאי המשלוח.

לאתר תהא הזכות לבטל עסקה באם נפלה טעות במחיר המוצג באתר או בתיאור המוצר, ולא תהא לך כל טענה ו/או תביעה בגין כך.

בנוסף לאמור, יצוין כי לאתר הזכות הבלעדית לסרב לביצוע של מכירה כלשהי באתר, זאת ללא כל סיבה ו/או נימוק ו על כן לא תהא לך כל טענה ו/או דרישה בנוגע לכך.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

עבור כל קניה שתבצע באתר, תונפק חשבונית מס כדין ותצורף להזמנה אשר תשלח לכתובתך בהתאם לפרטים שתמסור.

החזרות וביטולים

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) , ה תשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן,

ה תשמ”א-1981

ניתן לבטל את העסקה באמצעות דואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת פקס או דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך קבלת המוצר.
במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את כספו או לחלופין זיכוי לקניה הבאה.

החזר כספי: ללקוחות כרטיסי אשראי דירקט – לא ניתן להחזיר כסף אלה רק להוציא זיכוי לקנייה הבאה, מסכום הקנייה יקוזז 5% מסכום הרכישה או 100 שקל ( לפי הנמוך) + הוצאות החזרת החבילה/ חבילות החזר יבוצע תוך 5 ימי עבודה .


אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

במידה והמוצר יוחזר עקב פגם שהיה בו ולאחר שהאתר בחן את המוצר וגילה כי אכן מדובר במוצר פגום תזוכה בעלות הקניה בצירוף דמי משלוח. עליך לצרף חשבונית אודות דמי המשלוח ששילמת.  התשלום יבוצע בתוך 14 ימי עסקים וע”פ הנחיות חברת האשראי.

אספקה והובלת המוצר

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 5 ימי עסקים.
החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה, או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי.
מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח. משלוח חינם בהזמנות מעל 500 ₪.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה במייל ap17arizot@gmail.com

תקנון אתר מכירות – אחריות ושירות

האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
אין אחריות למשלוח של מוצרים שבירים.
האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות האתר מכירות _______. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה : _______________
החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

אבטחת מידע ופרטיות

חברת א.פ אריזות פלוס בע”מ , כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם חברת א.פ אריזות פלוס בע”מ ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
כפתור “שלח” יש משום הסכמה לחברת א.פ אריזות פלוס בע”מ או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצן להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 04-8772222 באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה .
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב”ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

דילוג לתוכן